Marter

Jesteśmy dumni że możemy zaoferować Państwu nasze produkty.

W naszej ofercie znajdą Państwo naturalne wody mineralne i źródlane, zarówno niegazowane, lekko gazowane, jak i gazowane oraz wody smakowe.

 

Marki własne

Oferujemy Państwu produkcję marki własnej wody źródlanej w bardzo atrakcyjnej cenie.

Nasz zakład produkcyjny jest zlokalizowany w centrum Polski w miejscowości Sierpc. Korzystne położenie a w związku z tym niższe koszty transportu umożliwiają zaoferowanie Państwu bardzo atrakcyjnych cen.

W 2017 roku zainwestowaliśmy w rozbudowę naszego zakładu produkcyjnego podwajając moce produkcyjne. Jesteśmy otwarci na nawiązanie współpracy z nowymi kontrahentami jak również możemy wyprodukować wodę źródlaną pod Państwa marką własną. Mamy doświadczenie w produkcji wody pod markami własnymi i możemy pomóc Państwu w kompleksowym przygotowaniu wody "uszytej na miarę" począwszy od przygotowania projektu etykiety, poprzez druk etykiety, przygotowanie nakrętki, folii na zgrzewkę czy też wygląd samej zgrzewki. Prosimy o przesłanie zapytania a każde zgłoszenie potraktujemy indywidualnie i na pewno dojdziemy do porozumienia.

 

Mamy bardzo dobrą ofertę dla firm. Zaufało nam wiele zakładów pracy, w tym największe w kraju, a także jednostki budżetowe, samorządowe, hurtownie czy też sieci handlowe.

Jesteśmy elestyczni, rzeczowi, uczciwi, zawsze dotrzymujemy danego słowa i jako firma rodzinna przywiązujemy wagę do długoterminowych relacji. Budujemy firmę na lata i takie też relacje chcemy tworzyć.

 

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem