Marter

Firma P.P.H.U.iT. „MARTER” Góreccy Sp.j. to polska firma rodzinna powstała w 1992 roku. Na początku produkowaliśmy głównie wodę i napoje smakowe w butelkach szklanych 0,33l i 1l. W 1993 roku rozpoczęliśmy produkcję wód i napojów w butelkach typu PET. Wtedy też wprowadziliśmy na rynek nasz najważniejszy produkt naturalną wodę mineralną MagneVita. Co roku rozszerzaliśmy nasz asortyment o nowe produkty i smaki. W czerwcu 2001 r. firma MARTER przekształciła się w spółkę jawną i została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego.

Od samego początku bazowaliśmy na Dobrych Praktykach Higienicznych i Dobrych Praktykach Produkcyjnych. W 2004 r wdrożyliśmy i w dalszym ciągu certyfikujemy system HACCP oraz ISO 9001.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie naszych konsumentów prowadzimy wnikliwą analizę całego procesu produkcyjnego.

Badaniom podlega nie tylko produkt finalny ale również woda, surowce i opakowania naszych produktów. Nad całością czuwają nie tylko wysoko wykwalifikowani pracownicy firmy, ale również firmy zewnętrzne.

Dzięki licznym inwestycjom w nowoczesne technologie, parku maszynowym opartym na najnowszej generacji maszynach sterowanych komputerowo, wysoko wykwalifikowanej kadrze kierowniczej i pracowniczej zakład skutecznie konkuruje na krajowym rynku wód mineralnych. Głównym celem firmy MARTER, producenta wody mineralnej MagneVita, jest maksymalizacja zadowolenia swoich klientów.

W 2008 roku zostaliśmy wybrani Ambasadorem Gospodarczym Miasta Sierpca, natomiast w 2015 roku otrzymaliśmy Gazelę Biznesu dla najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Nasza wiedza, doświadczenie, silne zaplecze kapitałowe gwarantują stabilną, elastyczną i owocną współpracę na długie lata.

 

 

ambasador gospodarczy miasta sierpca


gazela

iso 9001


haccp

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem